Media Blog

Rozrywka z sieci

Lipiec 30th, 2013

Niemal każdy użytkownik sieci internetowej korzysta ze ściągniętych z sieci plików z muzyką i filmami. Pobieranie dostarczających nam rozrywki plików jest nie tylko wygodne, ale również legalne, a bardzo często bezpłatne. Nie dziwi, zatem fakt, że wiele osób zamiast wybrać się do kina woli poczekać, aż najnowszy hit filmowy pojawi się w sieci. Dla melomanów największą zaletą korzystania z zasobów internetowych jest możliwość szybkiego ściągnięcia całej dyskografii ulubionego wykonawcy. Oprócz utworów muzycznych i filmów coraz większą popularnością cieszą się e-booki. Choć niektórzy twierdzą, że nic zastąpi szelestu stron i zapachu prawdziwej książki, czasem skorzystanie z jej elektronicznej wersji jest jedynym rozwiązaniem. Korzystanie z e-booków ma wiele zalet, dlatego dla wiele osób obok innych plików ściąga na swój dysk także elektroniczne książki. Zgodnie z prawem można je pobierać na tych samych zasadach, co pliki filmowe i muzyczne. Należy jednak uważać, jeśli, zechcemy rozpowszechniać je na forach internetowych, portalach społecznościowych i innych stronach. Zdaniem znawców prawa takie działanie narusza prawa autorskie, a więc jest nielegalne.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

:mrgreen: :neutral: :twisted: :shock: :smile: :???: :cool: :evil: :grin: :oops: :razz: :roll: :wink: :cry: :eek: :lol: :mad: :sad:

RSS feed for these comments. | TrackBack URI

rapidgator za sms Tanie konta turbobit pobieraj bez limitów, prosto na swój komputer Najlepszy hosting plików konto premium za sms