Media Blog

„Downald”, „upload”, – czyli dzisiejsze sposoby wyrażania uczuć.

Lipiec 30th, 2013

Fakt, że Internet powoli wypiera tradycyjną formę komunikacji, e-maile zastępują ręcznie pisane listy, a różnego rodzaju komunikatory i czaty są namiastką rozmów w cztery oczy nikogo już nie dziwi. Cyberprzestrzeń ogranicza kontakty z drugim człowiekiem do minimum, oferując budowanie relacji z nim poprzez ciąg liter i znaków pojawiający się na szklanym ekranie i na próżno byłoby próbować się temu przeciwstawić. Jednak to dopiero początek wirtualnych zamienników w znajomości dwojga ludzi! Obecnie w Internecie ogromną popularnością cieszą się różnego rodzaju okolicznościowe formy graficzne. Użytkownicy portali społecznościach z okazji urodzin czy imienin sobie kartki, śmieszne fotografie, lub utwory muzyczne. Umieszczając na serwerze plik i przesyłając jubilatowi jego adres internetowy unikają kłopotliwego złożenia oryginalnych, godnych zapamiętania życzeń. Smutnym staje się jednak fakt, że podobny sposób okazywania sympatii wykorzystywany jest również w stosunku do naszych drugich połówek, ponieważ wyznanie internetowe nie może równać się z tym wypowiedzianym prosto w oczy.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

:mrgreen: :neutral: :twisted: :shock: :smile: :???: :cool: :evil: :grin: :oops: :razz: :roll: :wink: :cry: :eek: :lol: :mad: :sad:

RSS feed for these comments. | TrackBack URI

rapidgator za sms Tanie konta turbobit pobieraj bez limitów, prosto na swój komputer Najlepszy hosting plików konto premium za sms